• In English
 • На Тернопільщині 90 працівників соціальної сфери отримали накази про надання у власність земельних ділянок
  опубліковано 18 липня 2014 року о 18:12

  18 липня Голова Держземагентства України Сергій Рудик в Гусятинському районі, що на Тернопільщині, вручив 90 працівникам соціальної сфери накази про надання у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Жителі міста Хоросткова та Хлопівської сільської ради Гусятинського району з 2011 року не могли отримати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

  «Нині всі перешкоди для реалізації конституційних прав громадян на землю, зокрема, які були створені й через відсутність належної уваги з боку державних органів, подолані. Невдовзі працівники соціальної сфери, серед яких пенсіонери, колишні працівники дослідного господарства, вчителі, медичні працівники, стануть повноправними господарями земельних ділянок, які вони вже тривалий час використовували для вирощування сільськогосподарських культур», – зазначив Сергій Рудик.

  Також врешті вирішено звернення Володимира М., жителя Гусятинського району, який з 2011 року не міг реалізувати своє право на земельну ділянку для ведення фермерського господарства, незважаючи на наявність відповідного розпорядження місцевої держадміністрації, а також судових спорів. На сьогодні наказом керівника Головного управління Держземагентства у Тернопільській області Володимиру М. надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 46,35 га для ведення фермерського господарства.

  На завершення робочої поїздки очільник земельного відомства за участю голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка провів робочу нараду з керівниками територіальних органів земельних ресурсів області.