• In English
 • У Київській області створять систему онлайн контролю за роботою
  опубліковано 18 липня 2014 року о 10:00

  За ініціативою Державної архітектурно-будівельної інспекції України на базі інспекції Київської області успішно реалізується експеримент щодо поденного та потижневого звітування інспекторів за результатами здійснення перевірок, який був запущений в травні 2014 р. Службовці-інспектори тепер складають потижневі плани та звіти, що дозволяє відстежити кількість часу, яку вони витрачають на роботу.

  Уже найближчим часом планується створити систему онлайн-контролю та сформувати базу документації, яка була б доступна керівникам місцевих інспекцій та керівникам центрального апарату ДАБІ України. Таким чином, можна буде відстежувати пересування інспектора по обєктах будівництва в режимі реального часу.

  «Ми робимо особливий акцент саме на інспекційній роботі, - повідомив голова ДАБІ України Максим Мартинюк. – Адже до недавнього часу в цій сфері спостерігали найбільший провал. Саме архітектурно-будівельний контроль є головною функцією ДАБІ України».

  Також він підкреслив, що під час реорганізації служби, яка сьогодні відбувається, головна увага зосереджена на посиленні інспекційного потенціалу.

  Разом з тим відзначено, що спеціалісти, які працюють в структурі ДАБІ та в місцевих інспекціях держархбудконтролю, підвищуватимуть рівень кваліфікації. Зокрема, буде налагоджена співпраця з вищими навчальними закладами в столиці та обласних центрах. Це дозволить наситити сферу архітектурно-будівельного контролю  кваліфікованими кадрами та ретельно відстежувати порушення містобудівного законодавства в межах України.