• In English
 • Робота з розслідування обставин трагедії пасажирського літака на Донеччині триває в цілодобовому режимі, - Павло Клімкін
  опубліковано 17 липня 2014 року о 22:10

  Робота з розслідування обставин катастрофи на Донеччині літака Боїнг-777 Малайзійських авіаліній триває в цілодобовому режимі. Про це заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на брифінгу в Будинку Уряду в четвер, 17 липня.

  Міністр висловив найглибші співчуття рідним і близьким кожного, хто був на борту цього літака. «Це дуже трагічна подія, яку ми зараз всі переживаємо. Це вже третій випадок за останні дні після двох українських літаків АН -26 і СУ-25, які були збиті з території Росії», - наголосив Павло Клімкін.

  Він нагадав, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк розпорядився терміново створити Урядову комісію для з’ясування обставин катастрофи малайзійського літака Боїнг-777.

  Він також наголосив, що експерти, задіяні у цьому  розслідуванні, працюють в екстремальних умовах цілодобово. Зокрема, за словами Міністра, МЗС у цьому питанні тісно співпрацює з Державною службою надзвичайних ситуацій.

  «Паралельно ми творили в МЗС спеціальну лінію для кожного, хто захоче отримати більше інформації у цій справі», - додав Павло Клімкін.