• In English
 • МЗС та Європейська служба зовнішньої діяльності обговорили питання організації донорсько-інвестиційної конференції для України
  опубліковано 17 липня 2014 року о 09:08

  Перший заступник Міністра закордонних справ Наталія Галібаренко зустрілася з Директором Генерального директорату з питань РФ, «Східного партнерства», Центральної Азії, регіонального співробітництва та ОБСЄ Європейської служби зовнішньої діяльності Гуннаром Вігандом.

  Сторони обмінялися думками щодо очікуваних результатів засідання Європейської Ради 16 липня ц.р., під час якого буде розглядатися «українське питання». Було також обговорено питання започаткування в Україні Місії ЄС у сфері Спільної політики безпеки і оборони, яка надаватиме допомогу Україні у реформуванні державних безпекових та правоохоронних структур.

  Сторони також приділили увагу питанням майбутньої імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Українська сторона повідомила про завершення процедури міжвідомчого погодження Угоди про  асоціацію та подання найближчим часом відповідного законодавчого пакету на розгляд Президента України.

  Під час зустрічі було також обговорено подальші кроки щодо організації міжнародної донорсько-інвестиційної конференції для України, яка відбудеться у Києві восени ц.р. Одним з пріоритетних завдань конференції буде мобілізація фінансових ресурсів на відновлення інфраструктури Донбасу.