• In English
  • Землевпорядники Закарпаття визначили земельні ділянки площею 308,06 га для військовослужбовців, які беруть участь в АТО
    опубліковано 16 липня 2014 року о 14:51

    Фахівці Головного управління Держземагентства у Закарпатській області та його територіальних органів для надання військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, визначили 25 земельних масивів загальною площею 308,06 гектара. Із них: у межах населених пунктів 5 масивів площею 19,4 га та за межами поселень – 20 наділів площею 288,66 гектара.

    «Земельні наділи надаватимуть військовикам для ведення особистого селянського господарства, садівництва та будівництва житлових будинків», – роз’яснив перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Володимир Токар під час брифінгу.

    Також він повідомив, що Головне управління спільно з Закарпатською ОДА вирішили питання щодо виділення земельних ділянок для громадян, які переселяються з Автономної Республіки Крим та Севастополя. Фахівці землевпорядної служби вже відібрали 31 земельний наділ для житлового будівництва із земель комунальної власності, що в установленому законодавством порядку можуть бути передані безоплатно у власність цим громадянам. Зокрема мова йде про земельні ділянки, які розташовані у Великоберезнянському, Виноградівському та Мукачівському районах.