• In English
  • Андрій Мохник провів зустріч із представниками Асоціації турецьких та українських бізнесменів
    опубліковано 15 липня 2014 року о 18:14

    15 липня 2014 року Міністер екології та природних ресурсів Андрій Мохник зустрівся з представниками Асоціації турецьких та українських бізнесменів. Ця зустріч відбулася за ініціативи Мінприроди. На ній обговорювали питання інвестиційного клімату в Україні та ділові можливості для турецьких фірм. Також розглядалася можливість співробітництва між Міністерством та асоціацією. 

    Виступаючи перед представниками асоціації Міністр наголосив: «Володіючи значним внутрішнім ринком, різноманітними природними ресурсами, а також вигідним геополітичним розташуванням, Україна є вигідним партнером для налагодження інвестиційної діяльності. Нами розроблено новий проект Кодексу України про надра. При підготовці зазначеного проекту було враховано досвід європейських країн та міжнародну практику».

    Загалом представники Асоціації турецьких та українських бізнесменів виявили зацікавленість у активній співпраці з українською стороною. Вони дали зрозуміти що готові вкладати гроші в національний сектор та запропонували продовжити цю тему в наступних зустрічах.