• In English
  • Заступник Міністра екології та природних ресурсів бере участь у 34 зустрічі робочої групи Сторін Монреальського протоколу
    опубліковано 15 липня 2014 року о 18:09

    З 12 по 18 липня 2014 року заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівник апарату Олександр Настасенко бере участь у 34-ій зустрічі розширеної робочої групи Сторін Монреальського протоколу по речовинах, що руйнують озоновий шар та засіданні робочої групи по управлінню озоноруйнівними речовинами, яка відбувається у м. Париж, Французька Республіка.

    Україна, як Сторона Віденської Конвенції та Монреальського протоколу має зобов’язання в екологічній сфері, виконання яких передбачає участь представників України у заходах в рамках Віденської Конвенції.

    Довідково: Метою Віденської конвенції про охорону озонового шару є захист здоров’я людини та довкілля від наслідків руйнування озонового шару. Віденська конвенція закріплює чотири загальні зобов’язання держав у цій сфері: співпрацювати шляхом систематичних спостережень та досліджень з метою покращення розуміння проблеми руйнування озонового шару; вживати належні законодавчі та адміністративні заходи для обмеження негативного впливу діяльності людини на озоновий шар; співпрацювати з метою виконання положень конвенції та співпрацювати з компетентними органами з питань ефективного виконання конвенції.