• In English
 • Учасники АТО подали перші заяви на отримання земельних ділянок, за якими землевпорядники розпочали роботу
  опубліковано 15 липня 2014 року о 14:48

  Військовослужбовці, які беруть участь в  антитерористичній операції у східних областях України, подали перші 27 заяв на отримання земельних ділянок: у Волинській (14 заяв), Житомирській (5 заяв), Львівській (7 заяв), Черкаській (1 заява) областях.

  «Пріоритетом №1 у роботі Держземагентства України є впровадження програми соціальної підтримки військовослужбовців, які нині відстоюють територіальну цілісність держави у східних областях України», – повідомив голова Держземагентства Сергій Рудик.

  Визначено 2521 земельний масив загальною площею 18380,2 гектара. Отже, захисники Батьківщини, що беруть участь в АТО, невдовзі зможуть безкоштовно отримати земельну ділянку.

  На сьогодні територіальні органи земельного відомства за заявами військовиків прийняли вісім рішень про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 8,74 гектара. Так, землевпорядники Волині в інтересах військовослужбовців ухвалили два рішення про надання земельних наділів для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. У Житомирській області також прийнято три рішення щодо виділення земельних наділів для ведення особистого селянського господарства та два – для ведення садівництва. На Черкащині прийнято рішення стосовно розробки відповідної документації для виділення землі учаснику АТО для ведення особистого селянського господарства.