• In English
 • У МВС відбулася зустріч з представниками Ради Європи
  опубліковано 15 липня 2014 року о 14:11

  Провідні фахівці МВС України разом із експертами Директорату з прав людини Ради Європи обговорили започаткування європейською стороною нового проекту «Пакет невідкладних заходів для України». Він має стати елементом вирішення законодавчих та інституційних проблем в сфері прав людини, верховенства права та демократичного управління.

  Іноземних делегатів цікавило, як вони зможуть допомогти України у вищезазначених питаннях. Представники Департаменту громадської безпеки, Управляння кримінальної міліції у справах дітей, Головного слідчого управління та відділу моніторингу  дотримання прав людини в діяльності ОВС коротко поінформували експертів Ради Європи про напрямки своєї діяльності та відповіли на всі їх питання.

  Наостанок сторони обговорили можливі напрямки співробітництва. Серед них – можливість проведення тренінгів за кордоном, розроблення і впровадження новітніх методів правоохоронної діяльності тощо. Учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

  «Будь-яка допомога з вашого боку для нас дуже цікава та необхідна. Ми відкриті для співпраці та сподіваємося,  що започаткована сьогодні  нами робота принесе корисні результати», – зазначив заступник начальника Управління міжнародних зв’язків МВС України Юрій Занік.