• In English
 • Землевпорядники Волині сприяють у забезпеченні земельними ділянками захисників Вітчизни
  опубліковано 15 липня 2014 року о 11:37

  Землевпорядники Волинської області визначили понад 464 га земель, котрі можуть бути передані військовослужбовцям, які беруть участь в АТО на сході України, та сім’ям загиблих героїв Небесної сотні.

  Наразі на Волині формуються списки учасників АТО та загиблих під час Революції Гідності, а також членів родин постраждалих. Зокрема, до територіальних органів земельних ресурсів надійшло три заяви від членів родин загиблих на Майдані героїв: одному заявнику надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення із земель державної власності в межах Сокиричівської сільської ради Ківерцівського району, другому – надано дозвіл на розробку документації з відведення ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку у межах Луцького району, щодо третьої заяви триває процедура виділення земельного наділу для будівництва житлового будинку в с. Голишів Луцького району.

  Підтримуючи ініціативу Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, Головне управління прийняло наказ про надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого селянського господарства у межах Ківерцівського району. 

  На сьогодні органи місцевого самоврядування Волині прийняли 14 заяв від військовослужбовців, які бажають отримати земельний наділ. Також прийнято чотири відповідні рішення сільських рад про виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у Луцькому та Ратнівському районах.