• In English
  • Військові Держспецтрансслужби виявили і знешкодили понад 20 мінно-небезпечних предметів поблизу Слов'янська
    опубліковано 15 липня 2014 року о 11:09

    Сапери Державної спеціальної служби транспорту продовжують розміновувати територію поблизу Слов’янська. Серед масових завалів, зруйнованих будинків, понівечених доріг, мостів та залізничних колій знаходиться безліч предметів, які можуть вибухнути будь-якої миті. Тому, перш ніж відбудовувати інфраструктуру міста, військові Держспецтрансслужби за дорученням Міністра інфраструктури шукають та ліквідовують вибухівку.

    За кілька днів сапери перевірили десятки кілометрів залізничних ділянок та об’єктів, серед яких: залізничні станції, переїзди та перегони, мости, шляхопроводи, труби, віадуки, а також автомобільні та пішохідні штучні споруди. Військовослужбовці Держспецтрансслужби, серед яких лише фахівці, які вже давно мають статус «Учасника бойових дій» і які неодноразово бували в «гарячих точках», де доводилося тонами знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, розповідають, що найбільше побоюються не за власне життя, а за життя людей, які ходять ще не перевіреною саперами територією, адже кожен крок може стати смертоносним.

    Військові вже виявили та знешкодили понад  20 мінно-небезпечних предметів серед яких: протипіхотні, протитанкові та мінометні міни, некеровані авіаційні ракети, гранати від підствольного гранатомета та електродетонатори, окрім того знайдено 4 кілограми вибухової речовини - амоніт.