• In English
 • Людмила Денісова: Усім переселенцям, які прийшли під Мінсоцполітики, запропонована необхідна допомога
  опубліковано 15 липня 2014 року о 09:58

  Серед тих, хто з 7 липня стояв під Мінсоцполітики і заявляв про відсутність уваги з боку влади, лише одна особа, яка приїхала до Києва зі Сходу країни, була зареєстрована у Координаційному штабі, що діє при Київській облдержадміністрації. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова перед журналістами, які звернулися з проханням роз’яснити ситуацію навколо учасників, які пікетували Мінсоцполітики минулого тижня. 

  „Люди, які прийшли під Міністерство з вимогою забезпечити їх житлом, представилися переселенцями. Ми запропонували їм прийти в приймальню громадян, написати заяву, в якій зазначити свої потреби. Кожен, хто насправді потребував допомоги, скористався наданою можливістю”, – наголосила Міністр.

  Крім того, зазначила Людмила Денісова, з метою пошуку роботи, даним особам було оперативно запропоновано здійснити переїзд до Київського міського центру зайнятості. Однак, за результатом поїздки та наданих за базою даних вакансій по м. Києву, від запропонованих вакансій вони відмовилися.

  „Також у доступній формі кожному, хто прийшов під Міністерство, надано інформацію, де і як можна оформити отримання пенсії та інших соціальних виплат. Проте, відразу стало зрозуміло, що цих людей не цікавило, що їм можуть запропонувати роботу та виплатити належні їм кошти”, – зазначила вона.

  Натомість, представником так званих переселенців було озвучено заступнику Міністра вимогу, за умови виконання якої люди підуть з-під Міністерства, а саме – задоволення комерційних потреб однієї із охоронних компаній. „Відповідна компанія надавала послуги з охорони приміщення Мінсоцполітики. Проте, вона не в повному об’ємі виконувала свої обов’язки і договір з нею був розірваний. І от таким чином, організувавши акцію, компанія хотіла змусити мене скористатися їхніми послугами з обслуговування відомства”, – сказала Людмила Денісова.

  Міністр закликала тих, хто вимушено залишив своє помешкання у зв’язку з небезпечною ситуацією у східних регіонах країни, кому насправді необхідна допомога, звертатися до Координаційних штабів, що діють при кожній облдержадміністрації. „Доможуть усім, необхідно лише хотіти, щоб твою проблему вирішили”, – підсумувала Міністр.