• In English
 • Україна припинила приватну нотаріальну діяльність тим нотаріусам Криму, яких призначено на посади Росією
  опубліковано 14 липня 2014 року о 18:11

  Особам, які здійснювали приватну нотаріальну діяльність на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і призначені на посаду нотаріуса Російської Федерації, припинено приватну нотаріальну діяльність по відповідному нотаріальному округу з 08 липня 2014 року.

  Про це йдеться у Наказі «Про припинення приватної нотаріальної діяльності», який підписав Міністр юстиції України Павло Петренко. (Наказ Мін’юсту та список осіб можна переглянути у цьому посиланні: http://www.minjust.gov.ua/news/45705 ).

  Заходи вжито згідно із Законом України «Про нотаріат».

  Документом також визначено, що особи, які здійснювали приватну нотаріальну діяльність, протягом одного місяця зобов’язані передати до Державного нотаріального архіву Херсонської області всі документи нотаріального діловодства та архіву приватного нотаріуса; протягом трьох робочих днів надати до Державної служби фінансового моніторингу відповідне повідомлення про припинення приватної нотаріальної діяльності; протягом одного місяця передати до Головного управління юстиції у Херсонській області гербову печатку приватного нотаріуса для її знищення, а також реєстри для реєстрації нотаріальних дій для проставлення відмітки про закриття реєстрів.

  Відомості про припинення приватної нотаріальної діяльності даних осіб також буде внесено до Єдиного реєстру нотаріусів.