• In English
 • У Херсонській області визначено управління Пенсійного фонду, які опікуватимуться виплатою пенсій кримчанам
  опубліковано 14 липня 2014 року о 16:23

  На обліку в органах Пенсійного фонду України перебувають 2299 громадян, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Виплата пенсій зазначеним особам забезпечується в повному обсязі у встановлені дати.

  Про це 14 липня ц. р. повідомив на брифінгу у Пенсійному фонді України директор департаменту пенсійного забезпечення Владислав Машкін.

  2 липня ц. р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №234, якою затверджено Порядок виплати пенсії та надання соціальних послуг громадянам України, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

  На виконання цього документа правлінням Пенсійного фонду України затверджено постанову від 07.07.2014 №13-4, якою визначено п’ять управлінь Фонду, що будуть опікуватися пенсійним забезпечення та наданням соціальних послуг особам, які проживають на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

  Так, головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області займатиметься пенсійним забезпеченням осіб, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (крім військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей) та іноземним громадянам згідно з міжнародними договорами України з пенсійного забезпечення.

  Чотири районних управління Пенсійного фонду України – в Генічеському, Каланчацькому, Новотроїцькому та Чаплинському районах Херсонської області – вирішуватимуть питання  пенсійного забезпечення  тих  мешканців Криму – громадян України, які отримують пенсію відповідно до інших законодавчих актів.  Слід мати на увазі, що звернутися за оформленням продовження виплати пенсії за законодавством України можна  до будь-якого з чотирьох районних  управлінь – залежно  від того, куди зручніше діставатися транспортом.

  Перерахування сум пенсій буде здійснюватися поштовими переказами або шляхом зарахування коштів на рахунок у банку, розташованому за межами тимчасово окупованої території, з яким територіальним органом укладено відповідний договір.