• In English
 • Затверджено фінплан аеропорту "Бориспіль": прибуток у 2014 році планується збільшити на 50%
  опубліковано 14 липня 2014 року о 14:54

  Відповідно до фінансового плану міжнародного аеропорту «Бориспіль», затвердженого розпорядженням Уряду від 9 липня 2014 року № 638-р, передбачено збільшення чистого прибутку на 50% порівняно з фактом 2013 року – до 189,6 млн. грн.

  Збільшення доходної частини забезпечено за рахунок підвищення ефективності використання комерційних площ, насамперед, термінального комплексу D. Водночас підприємством максимально оптимізовано витратну частину.

  Зростання курсу валют відносно гривні вплинуло не тільки на дохідну частину плану, що пов’язано із затвердженням основних ставок аеропортових зборів у доларах США, але і на витратну, що пов’язано із переоцінкою валютного кредитного портфелю.

  Підписання фінансового плану підприємства забезпечить подальший розвиток аеропорту, завдяки удосконаленню аеропортової інфраструктури та розширення можливостей аеропорту для обслуговування авіакомпаній і пасажирів. У першу чергу, буде реалізовано концепцію обслуговування міжнародних та внутрішніх рейсів «під одним дахом», завдяки чому трансферні пасажири зможуть здійснювати пересадку в головних повітряних воротах країни максимально просто, швидко та комфортно.

  Зауважимо, що вперше проект фінплану до затвердження Кабінетом Міністрів України було проаналізовано провідною міжнародною аудиторською компанією.