• In English
 • Українка Настя Багінська отримала найвищу нагороду дитячого конкурсу на фестивалі мистецтв "Слов'янський Базар"
  опубліковано 14 липня 2014 року о 09:25

  12 липня 2014 року юна українська співачка Настя Багінська завоювала Гран-прі XII Міжнародного дитячого музичного конкурсу "Вітебськ-2014" на XXIII Міжнародному фестивалі мистецтв "Слов'янський базар".

  «Кожна перемога та високе місце у міжнародних конкурсах українських артистів – як дорослих, так і найменших – привід для великої гордості - сказав Міністр культури України Євген Нищук. Попри усі складнощі, які постали нині перед Україною, держава буде докладати зусилля, аби створити усі умови для розвитку та популяризації таких талантів».

  Перше місце у конкурсі присудили білорусці Зінаїді Купріянович, друге розділили Лізі Шавгулидзе з Грузії та Андрій Бойко з України, а почесне третє місце – посів представник Вірменії Міка.

  У ХII Міжнародному дитячому конкурсі "Вітебськ-2014" брали участь 21 вокаліст з 18 країн. Творчі змагання проходили 10 і 11 липня на сцені концертного залу "Вітебськ". Виступи маленьких артистів оцінювало міжнародне журі на чолі із заслуженою артисткою Білорусі Іриною Дорофєєвою.