• In English
 • У Слов'янську транслюють українське телебачення
  опубліковано 12 липня 2014 року о 15:51

  Біля міськради встановлено екран для перегляду українських телеканалів, а на центральній площі через гучномовець транслюються новини українського радіо. У місті проведено суботник. Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

  Оперативним штабом був організований суботник з прибирання території та вивозу сміття, до проведення якого долучилися місцеві мешканці. Крім того, працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій розмістили польовий душ з гарячою водою, скористатися котрим можуть мешканці міста, а також польову кухню з гарячим харчуванням.

  Зорян Шкіряк зазначив, що біля міськради встановлено екран для перегляду українських телеканалів, а на центральній площі через гучномовець транслюються новини українського радіо.

  За його словами, у повному обсязі відновиться енергопостачання у с. Миколаївка. Цей населений пункт був форпостом бандитів «Стрілка»-Гіркіна і дуже сильно постраждав від дій терористів, адже там відбувалися найзапекліші протистояння.

  «Слов'янськ, Краматорськ та інші звільнені міста оговтуються від пережитої трагедії і знову звикають до мирного життя», – наголосив радник глави МВС.