• In English
 • Дмитро Булатов: Громадськість має стати активним учасником реальних реформ
  опубліковано 12 липня 2014 року о 14:17

  «Реальні і якісні реформи в спорті, молодіжній політиці, а також в бізнесі, державному управлінні можливі тільки за підтримки сотень зацікавлених – громадських активістів, спортсменів, бізнесменів, звичайних людей. Я закликаю до співпраці всіх. Без вашої допомоги Міністерство молоді та спорту буде провадити зміни набагато повільніше». Про це Дмитро Булатов, Міністр молоді та спорту України, заявив в Одесі, на неформальній зустрічі з громадськими активістами міста та області.

  Зокрема, обговорювалися можливості спільних проектів у галузі спорту із залученням молодіжних організацій, туристичні можливості Одещини і спільні ініціативи бізнесменів та держави.

  «Я заохочу вас до співробітництва із Міністерством. Завдяки небайдужим людям ми маємо дізнаватися про існуючі проблеми в регіонах, разом вирішувати їх. Я і мої колеги будуємо роботу відомства максимально відкритою. Не чекайте, коли ми прийдемо до вас – приходьте до нас самі, діліться ідеями, і головне – шляхами їхньої реалізації», - наголосив Міністр на зустрічі.

  12 липня Дмитро Булатов бере участь у відкритті Чемпіонату України по Street Workout, який проходить в Одесі за підтримки Міністерства молоді та спорту України.