• In English
 • Павло Клімкін провів бесіду з Генеральним секретарем НАТО А. Расмуссеном щодо питань двосторонньої взаємодії
  опубліковано 12 липня 2014 року о 10:02

  11 липня ц.р. у рамках перебування з робочим візитом в Брюсселі Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів бесіду з Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном.

  Міністр інформував очільника Північноатлантичного альянсу про останній розвиток подій в Україні та зусилля української влади, спрямовані на стабілізацію ситуації на сході країни.

  На прохання Генсекретаря НАТО Міністр Павло Клімкін поінформував про результати сьогоднішніх трьохсторонніх переговорів у форматі Україна-ЄС-Росія щодо імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

  Крім того, були обговорені кроки, які планується здійснити у найближчій перспективі для поглиблення відносин особливого партнерства нашої держави з Альянсом.

  Зокрема, попередньо узгоджено графік політичного діалогу на високому та найвищому рівні, низку питань практичного співробітництва та нові проекти з допомоги Україні на виконання рішень міністрів закордонних справ держав-членів НАТО від 1 квітня та 25 червня ц.р. щодо посилення обороноздатності нашої держави та розвиток її збройних сил, оборонного та безпекового сектору.