• In English
 • Зорян Шкіряк: Слов'янськ, Артемівськ, Краматорськ та Дружківка поступово повертається до нормального життя
  опубліковано 11 липня 2014 року о 17:40

  Про роботу з відновлення життєдіяльності міст на Сході України звільнених від терористів на брифінгу у МВС України повідомив Радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

  Із висловлення співчуття і хвилини мовчання за загиблими героям України в Луганську розпочав зустріч із журналістами радник Міністра.

  Протягом тижня він разом із Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, заступником Міністра Сергієм Яровим та начальником ДКР МВС України Василем Паскалом і командувачем Нацгвардією Степаном Полтораком перебував у зоні конфлікту на сході країни та координували дії та контролювали виконання поставлених задач.

  «Слов’янськ і Краматорськ поступово повертаються до нормального життя. До міст доставлені десятки гуманітарних вантажів. Люди повертаються у рідне місто, - зазначає Радник Міністра. - Люди радіють визволенню від терористів та вони готові підтримувати діючу владу. Жителі нарешті відчули турботу та доброзичливе ставлення до себе».

  За словами Зоряна Шкіряка, у шести мікрорайонах Слов’янська вже відновлено електропостачання. Жителі отримують соціальні виплати, запрацювала міграційна служба та пенсійний фонд. На місцях почили відновлювати документи тощо.

  «Залишилася ще низка проблем, які потрібно вирішувати, проте за цей тиждень – результат достойний, - зазначає Радник Міністра. – Робота в зоні конфлікту не припиняється ні на секунду. Ми переконані, що вже наступного тижня місто буде відновлене».

  Зорян Шкіряк зазначив також, що більшість населення Слов’янська, Краматорська, Артемівська та Дружківки вітає українських військових: «Для нас це багато значить. Є три категорії людей, які там живуть. Перші – справжні українські патріоти, другі – проросійськи налаштовані громадяни, їх не багато, але вони є. Третя група – це люди, які розчарувалися у т. з. ДНР чи Новоросії».