• In English
  • Цьогоріч 170 котелень переведуть на альтернативні енергоносії на Житомирщині
    опубліковано 10 липня 2014 року о 16:06

    Про це повідомив під час семінару-практикуму «Впровадження альтернативних видів палива на котельнях Житомирщини» директор департаменту житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації Геннадій Забродський.

    Геннадій Забродський наголосив, що мета семінару - це знайомство представників райдержадміністрацій, міськвиконкомів з передовими технологіями у теплоенергетиці, які впроваджено на об’єктах м. Житомира. Так учасники вже відвідали реконструйовану котельню в обласній психіатричній лікарні №1, котельні КП «Житомиртеплокомуненерго» при міській лікарні №2 та обласному перинатальному центрі та на вул. Київській, 25 (дитячий садок).

    Директор департаменту жилого-комунального господарства Геннадій Забродський повідомив, що в області була проведена інвентаризація котелень. На сьогодні на Житомирщині тепло надають 980 котелень, з яких 531 (або 58%) працюють на газу. Цьогоріч заплановано перевести на альтернативні енергоносії 170 котелень, для 60 об’єктів вже виготовлено необхідну проектну документацію.