• In English
 • Військові сапери продовжують розміновувати об'єкти інфраструктури у визволених від терористів населених пунктах
  опубліковано 10 липня 2014 року о 11:26

  Групи саперів Збройних Сил України, які виконують завдання в рамках АТО, в цілодобовому режимі і з ризиком для життя, продовжують роботи з розмінування автомобільних шляхів, будівель, об’єктів у визволених від терористів містах на сході України.

  З метою якомога швидшого повернення мешканців населених пунктів до нормального життя бійці інженерних підрозділів прокладають маршрути для доставки гуманітарних вантажів, убезпечують роботу бригад, які здійснюють відновлення зруйнованих об’єктів інфраструктури.

  Лише за останні кілька днів сапери знешкодили майже тонну вибухівки ТНТ (тротил), близько десятка саморобних вибухових пристроїв, а також двадцять протитанкових та протипіхотних мін, закладених терористами.

  На територіях, які підлягають розмінуванню сапери нерідко знаходять також боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, що ускладнює роботу військових інженерів.

  Під час розмінування адміністративних та житлових будівель, автомобільних шляхів та мостів військовослужбовцям саперних підрозділів доводиться мати справу із сучасними різноманітними методами закладання вибухівки та способів мінування, що свідчить про залучення терористами професійно підготовлених підривників.