• In English
  • МВС та СБУ перевіряють інформацію, що стосується діяльності органів влади у звільнених від терористів містах
    опубліковано 09 липня 2014 року о 11:12

    МВС та СБУ перевіряють всю інформацію, що стосується діяльності органів влади у звільнених від терористів містах. Про це радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції.

    За словами Зоряна Шкіряка, сьогодні багато людей, які знаходяться у звільнених від сепаратистів містах, зокрема Слов’янську, Краматорську, Артемівську, інших містах, підходять до українських військових і звертають увагу на те, що деякі з чиновників, які нещодавно були помічені серед ватажків терористичних груп, а також брали участь у сепаратистських заходах сьогодні намагаються перефарбуватися і пристосуватися до української влади.

    «Я хочу запевнити всіх, що МВС та СБУ чітко відслідковують ці дії. Ми володіємо відповідною інформацією, її нам постійно надають. Я запевняю, що жоден з чиновників, який брав участь у сепаратизмі, який сприяв російсько-шовіністично-терористичним групам під час захоплення деяких міст і районів на Сході України не будуть обіймати свої посади, - зазначає Зорян Шкіряк. - Більш того, їх провина буде доведена, вони постануть перед судом і отримають відповідні строки покарання. Тому можна сказати, що це позиція Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, позиція Міністерства. Відповідні органи та наші спецслужби будуть відстоювати її до останнього».