• In English
 • Держсільгоспінспекція забезпечила повний доступ громадськості до інформації
  опубліковано 08 липня 2014 року о 13:09

  За І півріччя 2014 року до Державної інспекції сільського господарства надійшло лише 53 запити на отримання публічної інформації, що свідчить про максимальну доступність та відкритість державного органу, оскільки громадськість має повний доступ до усієї необхідної інформації як на офіційному веб-сайті інспекції, так і в її приміщенні. Тож, 22 запити надійшли від фізичних осіб, 25 – від юридичних, 6 – від засобів масової інформації. Більшість запитів (38) надійшло поштою, 14 – електронною поштою, один – на особистому прийомі.

  У запитах на адресу Державної інспекції сільського господарства України порушувалися актуальні питання галузі, зокрема щодо цільового використання бюджетних коштів, реєстрації, обліку та експлуатації сільськогосподарських машин і тракторів, дотримання вимог земельного законодавства, планів проведення перевірок органами Держсільгоспінспекції, видачі сертифікатів відповідності послуг зі зберігання зерна та продуктів його переробки, а також кадрові питання.

  Протягом цього періоду розглянуто та надано інформацію на 51 запит. На опрацюванні до закінчення встановленого законодавством терміну знаходяться 2 запити, надіслано за належністю 1 запит.

  Усі запити на інформацію, що надійшли до Держсільгоспінспекції, розглянуті у встановлений законодавством термін відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».