• In English
 • Мін`юст відновив доступ до реєстрів на звільнених від терористів територіях
  опубліковано 08 липня 2014 року о 10:52

  Відучора відновлено функціонування Єдиних та Державних реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України на територіях, звільнених у ході проведення антитерористичної операції на сході України. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Павло Петренко.

  «Ми відновили доступ до реєстрів на перших територіях, що були звільнені від терористів в ході АТО. Нам вдалося зберегти дані українців з майнових прав, інформацію про підприємства та фізичних осіб. Мешканці територій, де досі заблоковані реєстри, можуть здійснити нотаріальні дії та державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно в інших районах своїх областей», - зазначив Міністр юстиції.

  Зокрема, відновлено доступ користувачів Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на територіях міста Слов’янськ та Слов’янського району Донецької області, а також Новоайдарського району Луганської області.

  Також Державній реєстраційній службі України доручено вжити заходів щодо відновлення доступу користувачів до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців на вищевказаних територіях.

  Нагадаємоін’юст наказом від 17.06.2014 р. № 953/5 тимчасово припинив доступ користувачів до Єдиних та Державних реєстрів інформаційної системи Мін’юсту користувачів на території проведення антитерористичної операції.

  Так, було тимчасово припинено доступ користувачів до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців до закінчення антитерористичної операції на сході України на території: Луганської області (крім Кремінського, Сватівського, Троїцького, Білокуракинського, Старобільського, Біловодського, Новопсковського, Марківського, Міловського районів), міста Слов’янськ та Слов’янського району Донецької області.