• In English
 • 10 липня відбудеться засідання НКРЕ у формі відкритого слухання
  опубліковано 07 липня 2014 року о 19:12

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, повідомляє, що 10 липня 2014 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

  До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

  Питання порядку денного:

  Розділ перший

  І. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

  ПАТ «РІВНЕАЗОТ»;

  ТОВ «ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ».

  ІІ. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

  ФОП СТУПАКУ С. М.;

  ТОВ «АЛЬТЕКО»;

  ТОВ «НОВО-ТЕПЛОСЕРВІС»;

  ТОВ «ІНВЕСТТЕПЛОПОСТАЧ»;

  ТОВ «ГРІНЕНЕРДЖІ».

  ІІІ. Про видачу ліцензій на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

  КАМ'ЯНЕЦЬ – ПОДІЛЬСЬКОМУ ПАТ «ГІПСОВИК»;

  ТОВ - ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНІЙ ФІРМІ «САЛЕГ».

  ІV. Щодо продовження дії ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ПАТ «ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ».

  V. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ПАТ «АЗОТ».

  VІ. Про прийняття постанови НКРЕ «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 06 жовтня 1999 року № 1305».

  VІІ. Про схвалення проектів постанов, прийняття регуляторних актів НКРЕ, унесення змін до Плану діяльності НКРЕ з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

  Розділ другий. Різне.

  http://www.nerc.gov.ua/index.php?news=3864