• In English
 • Мінінфраструктури оперативно долучилося до роботи з відновлення систем життєзабезпечення населення
  опубліковано 07 липня 2014 року о 16:14

  Міністерство інфраструктури оперативно проводить відновлювані роботи в зоні завершення антитерористичних операцій. Про це під час брифінгу 7 липня у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури Максим Бурбак.  

  «Після успішного завершення операції по звільненню Краматорська і Слов’янська, за дорученням Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, Мінінфраструктури оперативно долучилося до роботи з відновлення систем життєзабезпечення населення», - наголосив Міністр. 

  Він підкреслив, що відділення Укрпошти у Слов’янську та Краматорську запрацювали у штатному режимі. Сьогодні відновлено рух усіх електропоїздів формування Південної залізниці, що курсують у напрямку Донецької області. Проводяться відновлювальні роботи пошкоджених залізничних колій.  Для оперативного вирішення питань доступу на об’єкти і їх відновлення залізничники співпрацюють з силами АТО.

  Максим Бурбак повідомив, що представники Міністерства інфраструктури України в цілодобовому режимі працюють у складі Міжвідомчого координаційного штабу з питань комплексного вирішення питань із забезпечення першочергових потреб осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

  «На базі цього штабу створено три штаби на залізничних станціях Красноармійськ, Сватове і Барвінкове, куди направлено представників Укртрансінспекції й Укрзалізниці», - зазначив Максим Бурбак.

  За його словами, Мініфраструктури повністю забезпечує виконання всіх перевезень відповідно до заявок міжвідомчого координаційного штабу.  Південною залізницею виділено додаткові пасажирські вагони для перевезення у період 7-11 липня 2014 року населення від станції Сватове за маршрутом Сватове – Харків – Київ (від станції Харків до станції Київ у хвості поїзду № 111 «Харків – Львів»).