• In English
  • Люди, які вирішили виїхати з району проведення АТО, можуть цілодобово звертатися за допомогою за телефоном 101
    опубліковано 07 липня 2014 року о 13:13

    Таке рішення було прийняте 5 липня під час проведення робочої наради оперативної групи Міжвідомчого координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з  районів проведення антитерористичної операції.

    Відтепер, окрім контактних телефонів регіональних та центрального штабів, розміщених на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.mns.gov.ua), люди, які прийняли рішення виїхати з району проведення антитерористичної операції, можуть звертатись за телефоном 101.

    Багатоканальні телефонні лінії оперативно-диспетчерської служби будуть приймати дзвінки та для координації дій зєднувати громадян з оперативним штабом.