• In English
 • Львів та Дніпропетровськ з'єднав новий авіарейс
  опубліковано 07 липня 2014 року о 12:08

  Відкрито пряме повітряне сполучення з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького до Дніпропетровська.

  Перший регулярний рейс з Дніпропетровська Львів прийняв 4 липня.

  «Всього одна година сорок хвилин і ми на львівській землі. Дуже приємно, що здійснилась мрія. Я мріяв про те, щоб хоча б на кілька годин прилетіли до Львова і випити горнятко дуже ароматної львівської кави. І найголовніше, що я привіз львів’янам наше тепло, наші усмішки, наші  вітання, що наші області обְ’єднались. Вони об’єднались завдяки тому рейсу, який сьогодні запущений між Дніпропетровськом і Львовом. Я думаю, що це початок довгої і теплої співпраці між областями», – сказав представник дніпропетровської делегації, радник Голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Трейгерман.

  «Це є той крок, який показує, що Схід і Захід як ніколи разом. Є бачення як Сходу так і Заходу, що Україна – це єдина країна з непорушними кордонами, з цілісним народом.  Тому вважаємо, що такий авіарейс, такий напрямок нам потрібен, він буде працювати», – сказав на зустрічі делегації із Дніпропетровська заступник Голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук.

  Перший рейс з Дніпропетровська Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького зустрів традиційним водяним салютом із пожежних машин та хлібом-сіллю.

  Регулярні рейси відбуватимуться чотири рази на тиждень на літаках Embraer-145, з двома класами обслуговування — «Преміум Економ» і «Економ». Рейси здійснюватиме авіакомпанія «Дніпроавіа».