• In English
 • Зорян Шкіряк: У східних регіонах люди почали повертатися до своїх осель
  опубліковано 07 липня 2014 року о 12:04

  У східних регіонах люди почали повертатися до своїх осель, зазначає радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, який перебуває у зоні конфлікту.

  «Сьогодні здійснено контроль за організацією транзитного коридору і транзитного пункту «Барвінково», який визначено, як транзитний маршрут виходу і евакуації тимчасово переміщених громадян, - зазначає Радник Міністра. - Я можу підтвердити, що всі служби впоралися, і, безперечно, був готовий коридор, транзитні пункти і здійснені всі необхідні заходи, але у зв’язку зі стрімкими подіями, що розвивалися в місті Слов’янськ і Краматорськ, стало зрозуміло, що люди сьогодні не виїжджають, а повертаються до своїх осель».

  За словами Зоряна Шкіряка, сьогодні головним завданням українських військових є забезпечення життєдіяльності повернених до нормального життя міст Слов’янська і Краматорська та прилеглих територій.

  «Жителі повертаються, вулиці заповнені людьми. Ми особисто споглядали картину, коли десятки машин поверталися до м. Слов’янська. І сьогодні, зустрічаючись із тими, хто був вимушений тимчасово переселитися, почули досить позитивний настрій, що нарешті люди можуть повернутися в своє місто», - зазначив радник Міністра.

  За словами Зоряна Шкіряка, головне завдання українських військових - безпека людей. Усі заходи плануються таким чином, щоб у жодному разі мирне населення не постраждало.

  «Звичайно, якщо питання евакуації буде стосуватися і міста Донецьк, то я думаю, що все це буде здійснено вже за відпрацьованою схемою. Переконаний, що це не знадобиться, оскільки найближчим часом Донецьк і Луганськ будуть звільнені від терористів», - зазначив Зорян Шкіряк.