• In English
 • Цивільні медичні заклади Харківщини активно допомагають з лікуванням поранених в ході АТО бійцям
  опубліковано 07 липня 2014 року о 11:57

  Польові медичні пункти сил антитерористичної операції тісно співпрацюють із цивільними лікарнями, розташованими в Харківській області. Тільки Ізюмська центральна міська лікарня за час ведення бойових дій на Донбасі прийняла понад 430 поранених військовослужбовців Збройних Сил та інших силових відомств.

  «На даному етапі проведення АТО більшість поранених вояків направляються саме до південно-східного регіону Харківщини, а вже звідти – до військово-медичних закладів по всій країні. Цивільні лікарі рятують життя багатьом воїнам-визволителям і тим самим роблять свій внесок у Перемогу над підступним  ворогом», – пояснив начальник медичної служби АТО.

  За словами керівництва Ізюмської центральної міської лікарні, перший поранений військовослужбовець поступив до них 13 квітня, і з того часу вояки прибувають цілодобово. Максимальна кількість поранених, які поступили за добу – 18 осіб.

  «Середній вік постраждалих захисників Вітчизни складає 20-25 років, і ми ставимося до них по-батьківськи. Мені щодня телефонують з департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації та запитують, чим можна допомогти. Свої дії ми координуємо й з Харківським військовим госпіталем», – пояснив головний лікар Ізюмської центральної міської лікарні Дмитро Зинов’єв.

  У штабі АТО відзначають, що більшість мешканців прифронтових регіонів усвідомлюють важливу функцію Збройних Сил у встановлені миру в країні. Тому чимало благодійників допомагають із лікуванням  бійців, забезпечують їх необхідними речами в польових медпунктах, госпіталях та цивільних закладах охорони здоров’я.