• In English
 • Нацдержслужба сприяє підвищенню інституційної спроможності органів державної влади
  опубліковано 04 липня 2014 року о 12:58

  Нацдержслужба як координатор європейських інструментів Twinning, TAIEX та програми Всеохоплюючої інституційної розбудови (CIB) зі свого боку сприяє підвищенню інституційної спроможності органів державної влади.

  Про це зазначив заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Олександр Скопич під час відкриття проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

  Він нагадав, що з 2010 року Нацдержслужба України разом із заінтересованими органами державної влади розпочала розробку планів інституційних реформ у 4 сферах в рамках реалізації програми СІВ, зокрема у сфері санітарних та фітосанітарних заходів. Після цього розпорядженням Уряду було затверджено план інституційної реформи у згаданій сфері, відповідно до якого за результатами роботи робочої групи підготовлено проект ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

  «Я переконаний, що спільними зусиллями ми подолаємо всі перешкоди і крок за кроком дійдемо до поставленої мети – створення та функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС» – резюмував заступник Голови Нацдержслужби України Олександр Скопич.

  Проект направлений на сприяння виробництву безпечних харчових продуктів в Україні, підвищення впевненості українських споживачів у безпечності української продукції та покращення можливостей для експорту української продукції на європейські і світові ринки.

  Довідково

  Відповідно до Указу Президента України від 6 жовтня 2005 року № 1424/2005 «Питання забезпечення впровадження програми Twinning в Україні» Нацдержслужба України спрямовує та координує діяльність з підготовки та реалізації програми Twinning в Україні. Крім того, Нацдержслужба є координатором інструмента інституційної розбудови TAIEX та програми CIB згідно з відповідними нормативно-правовими актами.