• In English
 • До уваги автоперевізників: з 1 липня введено збір за користування автомобільними дорогами на території Латвії
  опубліковано 04 липня 2014 року о 10:50

  За інформацією Міністерства транспорту Латвійської республіки, з 1 липня 2014 року на території Латвії введено збір за користування автомобільними дорогами.

  Збір стягується за проїзд основними дорогами вантажівок та їх складів з повною масою понад 3500 кг, призначеними для перевезень вантажів автомобільним транспортом, за винятком перетину доріг, у тому числі на кільцевих перехрестях.

  Цей збір стягується за час, проведений в дорозі, залежно від кількості осей і рівня викидів мотору автотранспортного засобу. Ставка збору за день складає від 8 до 11 євро, а річна ставка - від 484 до 925 євро.

  Перевізники можуть заплатити збір у режимі онлайн за допомогою платіжної картки на веб-сайті http://lvvignette.eu , де розміщено детальну інформацію про ставки зборів, ділянки основних автомобільних доріг, нормативні документи і способи оплати.

  Міністерство інфраструктури України просить міжнародних автомобільних перевізників взяти до уваги зазначену інформацію при плануванні перевезень автомобільними дорогами Латвії.