• In English
 • Володимир Гройсман поставив чіткі завдання з організації мирного коридору Міжвідомчому координаційному штабу
  опубліковано 04 липня 2014 року о 09:40

  16 пунктів чітких завдань отримали учасники Міжвідомчого координаційного штабу з вирішення питань осіб, які переміщуються з  районів проведення АТО. Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр Володимир Гройсман за результатами наради штабу.

  «За дорученням Прем’єр-міністра я зібрав штаб, вислухав всіх і зрозумів стан справ. Намічений дуже чіткий і зрозумілий план дій, який буде презентовано в понеділок, але до цього часу вже будуть розгорнуті певні об’єкти інфраструктури, які необхідні для мирного коридору і допомоги в переміщенні осіб. Всі отримали доручення, є 16 пунктів чітких завдань, які вже почали виконувати», - зазначив він.

  Володимир Гройсман повідомив, що до виконання плану дій залучено широкі кола волонтерів через координаторів, які входять в штаб, а також міжнародні структури і некомерційні громадські організації України. Сам Міжвідомчий координаційний штаб базується на території Держслужби з надзвичайних ситуацій.

  «Вже сьогодні виконується ряд завдань, які дозволять відкрити коридор, зробити все, що необхідно для допомоги людям. В тому числі, у формуванні інформаційних ресурсів, де громадяни можуть отримати інформацію про те, де є місця для проживання, садочок і школа. Це все вже підготовлено, я думаю що в понеділок ми це презентуємо», - сказав Віце-прем`єр-міністр .