• In English
 • У Львівській ОДА обговорили шляхи вирішення проблемних питань екологічної галузі
  опубліковано 03 липня 2014 року о 18:11

  З метою розгляду проблемних питань у галузі екології, що існують в області, директор департаменту  екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олексій Балицький сьогодні, 3 липня, провів зустріч з головами комісій з питань екології районів Львівщини. Участь в обговоренні також взяли керівники обласного управління лісового та мисливського господарства, обласного управління водних ресурсів, Державної екологічної інспекції у Львівській області, департаменту житлово-комунального господарства ОДА.

  Під час зустрічі присутні озвучили низку питань, які виникають під час використання та охорони природних надр, зокрема акцентували увагу на забрудненні та неналежній експлуатації водних об’єктів, поводженні з твердими побутовими відходами, утворенні стихійних сміттєзвалищ. Також представники районів розповіли й про незаконні вирубки лісу та підпільні пилорами, які функціонують на території області.

  За словами Олексія Балицького, проблеми, з якими виступили голови екологічних комісій районів, потребують ретельного підходу та спільних дій як профільних природоохоронних структур, так і правоохоронних органів. «Наша мета – пошук вірного шляху у вирішенні проблемних питань. І чи не в першу чергу це стосується фінансування», – зазначив він.

  Керівник департаменту  екології та природних ресурсів також акцентував увагу присутніх на якомога ширшому інформуванні громадськості у галузі природокористування та природоохорони. Він також наголосив, що з питань, які потребують  особливого вивчення, повинні бути створені відповідні комісії на місцях та висловив готовність особисто взяти участь в їх роботі.