• In English
 • Міністерство оборони України та Рівненська обласна державна адміністрація підпишуть угоду
  опубліковано 03 липня 2014 року о 16:20

  У Рівному керівництво облдержадміністрації та обласної ради зустрілося з комплексною групою Міністерства оборони України щодо співпраці з соціально-гуманітарних питань, шефської допомоги й військово-патріотичного виховання молоді.

  Під час заходу голова ОДА Сергій Рибачок обговорив з керівником комплексної групи МО України Віталієм Якимчуком питання матеріального забезпечення мобілізованих військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади  та добровольців батальйону територіальної оборони «Горинь». Також торкнулися питань соціального захисту захисників Вітчизни, соціальної адаптації та реабілітації військових після завершення антитерористичної операції, передачі земельних ділянок Міноборони в обмін на житло.

  «Для досягнення успіху має бути живий контакт на людському рівні. Ми за короткий час з керівництвом Рівненської ОДА знайшли рішення до багатьох питань соціального і гуманітарного характеру, які стосуються Міноборони і облдержадміністрації. Це дає можливість напрацювати необхідні зміни чи уточнення до юридичної бази та шукати шляхи зменшення можливого бюрократичного тиску на громадян», – підкреслив Віталій Якимчук.

  Представники Міністерства оборони України та органів державної влади і місцевого самоврядування обговорили проект двосторонньої угоди. Цей документ передбачає співпрацю у питаннях військово-патріотичного виховання молоді, допомоги Збройним Силам України, налагодження шефської підтримки військових колективів. Важливим положенням майбутньої угоди стало пошук юридичних і законодавчих важелів вирішення соціально-гуманітарних питань військовослужбовців та членів їхніх сімей. Вже найближчим часом цей двосторонній документ буде підписано.