• In English
 • На Рівненщині переселенцям запропонували понад 800 вакансій
  опубліковано 03 липня 2014 року о 09:37

  Переселенцям з Криму та Сходу України пропонують роботу та житло. На Рівненщині переселенцям наразі можуть запропонувати понад 800 вакансій. Найбільше робочих місць – у Рівному (340) та у Сарненському районі (74 вакансій), а також в Острозі (57) та у Здолбунівському районі (54).

  Серед вакансій, що пропонуються, найбільше – це професії слюсарів, токарів, електрогазозварників, водіїв, робітників з ремонту електрообладнання та інших представників робітничих професій. Крім того, на місцевому ринку праці потрібні й висококваліфіковані фахівці, такі як бухгалтери, економісти, лікарі, інженери з відповідним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації.

  Водночас, із житлом на Рівненщині готові допомогти ще 716 переселенцям. Мешканців Криму, Луганської та Донецької областей можуть розмістити майже в усіх районах та містах області.

  Узагальнена інформація про запропоновану роботу та житло розміщена на сайті ОДА у рубриці «Центр допомоги переселенцям».

  Довідково

  Рівненщина уже прийняла 212 родин, або 470 осіб, які приїхали з Криму, Севастополя, Луганської та Донецької областей. З них: 99 родин - з неповнолітніми дітьми, 12 родин – багатодітних (одна з них - прийомна). Усі родини забезпечені соціальним супроводом, діти влаштовані у навчальні заклади, належні соціальні виплати виплачуються без затримок у встановленому законом порядку.