• In English
 • Уряд затвердив порядок виплати пенсій кримчанам
  опубліковано 02 липня 2014 року о 18:22

  Кабінет Міністрів України затвердив порядок виплати пенсій та надання соціальних послуг громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території АРК Крим та м. Севастополь і бажають отримувати пенсію відповідно до законодавства України.

  Про це сьогодні, 2 липня, на брифінгу в Будинку Уряду сказав Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак за підсумками засідання Кабінету Міністрів.

  Як відзначив Остап Семерак, відповідно до прийнятої Постанови «Про затвердження Порядку виплати пенсії та надання соціальних послуг громадянам України, які проживають на території АРК Крим та м. Севастополя» затверджено процедуру розрахунку з громадянами України щодо їхніх пенсійних і соціальних виплат через поштові перекази української пошти.

  Міністр відзначив, що ця процедура унеможливлює отримання двох пенсій одночасно – російської та української.

  «Уряд України, як і обіцяв, продовжує докладати всіх зусиль для забезпечення прав українських громадян на тимчасово окупованій території», – зазначив урядовець.

  Як повідомив Міністр, Уряд також упорядкував процедуру реєстрації майнових прав на нерухоме майно, розташоване на тимчасово окупованій території АРК Крим та м. Севастополь, прийнявши Постанову щодо “Питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, яке розташоване на тимчасово окупованій території”.

  Виконання реєстрації прав та вчинення всіх інших дій щодо нерухомого майна, яке розташоване на тимчасово окупованій території, покладено на органи державної реєстрації прав Херсонської та Запорізької областей.