• In English
  • Дніпропетровщина перевищила минулорічні показники обсягів реалізації промислової продукції на 3,7%
    опубліковано 02 липня 2014 року о 16:06

    Протягом 5 місяців 2014 року Дніпропетровщина реалізувала промислової продукції на 89,6 млрд. грн., що становить 19,1% у загальнонаціональному показнику. Це найвищий показник в Україні. Також це на 3,2 млрд. грн. або на 3,7% більше, ніж обсяги реалізації промислової продукції Дніпропетровщини за аналогічний період минулого року. Ці цифри оприлюднив Держкомстат України.

    Такі показники стали можливими завдяки стабільній ситуації в області, а також вирішенню проблемних питань у галузі гірничо-металургійного комплексу регіону. Зокрема, нормалізована робота доменних печей, виробництва сталі та прокату. Це дозволило збільшити долю ГМК в регіоні на 1,1%. Також поступово та стабільно збільшується доля машинобудування у регіональних показниках обсягів реалізації промислової продукції. За підсумками 5 місяців 2014 року доля машинобудування склала 3,4%, у той час як за підсумками 4 місяців ця частка складала 3,1%. Це значить, що машинобудування регіону зміцнило свої позиції на 0,3%.

    Нарощуючи обсяги реалізації промислової продукції, Дніпропетровщина активно зміцнює свій авторитет як промислового центру України. І якщо у січні цього року доля нашого регіону складала 17,4% від всеукраїнського показника, то вже у травні цей показник збільшився на 1,7% і склав 19,1%. А це майже п’ята частина обсягів реалізованої промислової продукції України.