• In English
 • Арсеній Яценюк направляє в зону АТО спецкомісію для перевірки використання коштів, виділених Урядом на нацбезпеку і оборону
  опубліковано 02 липня 2014 року о 14:51

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк направляє в зону антитерористичної операції спеціальну урядову комісію для вивчення ситуації з матеріально-технічного, медичного і соціального забезпечення військовослужбовців, задіяних в АТО. Про це Глава Уряду повідомив на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 2 липня.

  «Я прийняв сьогодні рішення відправити в зону АТО спеціальну комісію зі складу Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров'я, Державної фінансової інспекції з тією метою, щоб безпосередньо мені в телефонному режимі доповісти, як використовуються мільярдні кошти, які виділяє Уряд України на національну безпеку і оборону», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Комісія повинна подати відповідний звіт протягом трьох днів.

  Глава Уряду повідомив, що Перший заступник Міністра оборони відсторонений від виконання обов’язків: «Ми будемо приймати кадрові рішення, про які буде оголошено додатково».

  Також, за словами Арсенія Яценюка, на засіданні Уряду буде розглядатися питання про запровадження капеланської служби в українському війську: «Це те, що потрібно для підтримки бойового духу, для віри в нашу перемогу».

  Арсеній Яценюк звернувся до представників всіх конфесій підтримати українську армію. «З нами Бог, а значить - з нами перемога», - сказав Глава Уряду.