• In English
 • Голова Держземагентства доручив вивчити пропозиції щодо реформування, отримані під час прийому громадян
  опубліковано 01 липня 2014 року о 19:55

  На особистий прийом Голови Держземагентства України Сергія Рудика громадяни приїхали з різних куточків України, зокрема Київської, Рівненської, Черкаської областей, м. Києва.

  Найхарактерніші питання, які порушували громадяни, стосувалися надання земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, люди клопотали про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земель сільгосппризначення членам одного з кооперативів, покращення роботи державних кадастрових реєстраторів, надання витягів з Державного земельного кадастру.

  Також заявники зверталися до очільника земельного відомства з кадрових питань. «За кожним таким фактом – доля людини, її родини. Тому слід надзвичайно ретельно ставитися до роботи із такими заявами та сумлінно розбиратися з кожним конкретним випадком», – наголосив керівник земельного відомства, даючи чергове доручення керівникам відповідних структурних підрозділів Держземагентства.

  Громадяни зверталися до Голови Держземагентства України не лише з особистими проблемними питаннями, але і надавали пропозиції щодо внесення змін у земельне законодавство та реформування сфери земельних відносин. Так, Сергій Рудик за результатами спілкування з громадянином Д. під час особистого прийому доручив вивчити пропозиції заявника щодо відновлення процедури передачі земельних ділянок громадянам у спадщину за відміткою нотаріуса на правовстановлюючих документах та встановити фіксовані розцінки на землевпорядні роботи для громадян тощо.

  За час проведення прийому Голова Держземагентства України надав вичерпні відповіді та роз’яснення на питання громадян. За підсумками особистого прийому заявники у найкоротші терміни отримають ґрунтовні письмові відповіді.

  Водночас у разі неотримання відповіді або ж не вирішення питання  по суті Сергій Рудик радив громадянам звертатися на його особисту гарячу лінію за номером 0 800 301 071 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

   

  Довідково:

  Особистий прийом громадян Головою Держземагентства України Сергієм Рудиком здійснюється першого вівторка місяця з 10:00 до 12:00 години. Контактний телефон для попереднього запису на прийом – 244-82-47 (Відділ розгляду звернень та прийому громадян Держземагентства України).