• In English
 • Держлікслужба оприлюднила проект наказу про внесення змін до Порядку встановлення заборони і поновлення обігу лікарських засобів на території України
  опубліковано 01 липня 2014 року о 16:43

  З метою гармонізації законодавства України з законодавством Європейського Союзу на офіційному сайті Державної служби України з лікарських засобів оприлюднено проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення зміни до Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України».

  Даний проект розроблено з метою вдосконалення законодавства щодо державного контролю якості активних фармацевтичних інгредієнтів, що регламентує дії суб’єктів господарювання, які займаються ввезенням лікарських засобів на територію України, та державних органів, що здійснюють державний контроль якості лікарських засобів. Його прийняття сприятиме забезпеченню безперервного процесу виробництва лікарських засобів, своєчасному забезпеченню громадян України лікарськими засобами, недопущенню відсутності життєво необхідних лікарських засобів.

  Зауваження та пропозиції можна надсилати до 30.07.2014 року до Державної служби України з лікарських засобів: за адресою – м. Київ, 03115, просп. Перемоги, 120, e-mail: diklz@diklz.gov.ua; romanenko@diklz.gov.ua).

  Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Держлікслужби.