• In English
 • МВС закликає мирне населення уникати будь-яких контактів з терористами в районі проведення АТО
  опубліковано 01 липня 2014 року о 16:20

  Верховний Головнокомандувач Президент України прийняв рішення про поновлення активної фази проведення АТО на Сході України. МВС України звертається до цивільного населення, яке сьогодні перебуває в зоні конфлікту.

  - Ні в якому разі не наближатися до позицій бойовиків, а також місць їх скупчення. Не вступати в будь-які контакти з представниками терористичних організацій і не дати змоги використати себе у якості живого щита. Усвідомлюючи невідворотність свого покарання ці нелюди в людській подобі готові на проведення будь-яких терористичних актів щодо мирного населення в цих містах. Вони продовжують обстрілювати житлові квартали, звинувачуючи у цьому українських військовиків і роблячи картинку для російських телеканалів, - зазначає радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. - Повідомляємо і заявляємо, українські військові, сили Нацгвардії діють виключно локально і наносять удари тільки по позиціях бойовиків.

  За словами радника Міністра, у випадку почутих поруч пострілів або вибухів ні в якому разі не підходити до вікон і по можливості спуститися у підвальні та напівпідвальні приміщення. Не пересуватися без гострої необхідності по вулицях, там де проходять бойові дії і за жодних обставин не залишати дітей одних без нагляду дорослих.

  Мета АТО – наведення конституційного ладу, знищення терористів та звільнення наших територій від загарбників, - зазначив Зорян Шкіряк.