• In English
 • Міністри молоді та спорту країн Східного партнерства вшанували пам'ять загиблих українських військових
  опубліковано 01 липня 2014 року о 16:07

  Міністри молоді та спорту країн Східного партнерства вшанували пам`ять загиблих у військовому конфлікті на Сході України хвилиною мовчання під час конференції у Тбілісі (Грузія).

  Конференція проекту Східного партнерства "Розвиток співробітництва в молодіжній сфері" проходить у Тбілісі 1-3 липня 2014 року та присвячена поглибленню й посиленню співпраці між країнами Східного партнерства (Україна, Білорусь, Грузія, Молдова, Вірменія та Азербайджан) та Європейською комісією з питань молодіжної політики.

  У конференції беруть участь міністри молоді та спорту країн-учасниць Східного партнерства та представники Євросоюзу і Єврокомісії.

  Виступ Дмитра Булатова був присвячений змінам у молодіжній політиці України, які Міністерство впроваджує разом із урядовими і громадськими організаціями упродовж трьох місяців.

  Зокрема, Дмитро Булатов звернув увагу на окремі проекти Міністерства:

  - Національну Концепцію молодіжної політики на 2016-2020 роки;

  - програму «Молодіжний працівник» (спільно із програмою розвитку ООН), яка призначена для молодих співробітників управлінь молоді та спорту і лідерів молодіжних організацій;

  - розробку низки законодавчих актів для визнання неформальної освіти та роботи волонтерів;

  - реформування конкурсу проектів і програм, за допомогою якого Міністерство підтримує проекти, актуальні для української молодіжної спільноти.

  «Україна буде вітати нові форми співпраці в сфері молодіжної політики між країнами Східного партнерства та ЄС. Ми глибоко віримо в синергетичний ефект, якого можна досягнути спільною роботою. Ми також глибоко переконані в тому, що ми зможемо бути корисними один для одного, використовуючи досвід один одного», - зауважив Міністр молоді та спорту України.

  Довідково

  Ініціатива «Східне партнерство», започаткована у травні 2009 року, є програмою політики сусідства Європейського Союзу по відношенню до шести східноєвропейських країн (Україна, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова). «Східне партнерство» надає Україні додаткові можливості у двосторонніх відносинах з Євросоюзом.