• In English
 • Олександр Сич: Дитину в умовах війни має бути захищено насамперед
  опубліковано 01 липня 2014 року о 13:41

  Захист дитини належить до найвищих пріоритетів урядової політики. Про це Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич заявив під час зустрічі з регіональним директором Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Марі-П’єр Пуар’є в рамках візиту української делегації до Швейцарії.

  Сторони всебічно обговорили механізми захисту дітей та сім'ї в рамках співробітництва України та ЮНІСЕФ. Особливу увагу співрозмовники  приділили питанням надання необхідної допомоги з боку міжнародної організації для захисту прав та інтересів дітей в умовах загострення ситуації у південно-східних регіонах України. «Дитину в умовах війни має бути захищено насамперед. Якщо навіть дорослі не можуть призвичаїтися до цього повсякденного шоку, що вже говорити про дітей, які, перебуваючи в епіцентрі трагедії, подеколи стають не лише її свідками, але й жертвами», - зауважив Олександр Сич.

  Урядовець наголосив, що в подоланні цього виклику Україна розраховує на допомогу Дитячого фонду ООН. «ЮНІСЕФ є носієм колосального досвіду морального та психологічного захисту дітей у важких умовах, котрий може бути використано в Україні», - підкреслив Олександр Сич

  У свою чергу Марі-П'єр Пуар'є запевнила в готовності ЮНІСЕФ надавати відповідну допомогу, а також не лише фіксувати факти насильницького поводження з дітьми в умовах протистояння, але й доводити їх до відома світового співтовариства.