• In English
 • На Чернігівщині благодійники передали військовим бронежилети та спеціальні тактичні окуляри
  опубліковано 01 липня 2014 року о 13:59

  Військовослужбовці та працівники Центрального друкованого органу Міністерства оборони України “Народна армія”, а також небайдужі підприємці з видавничої групи “МегаПрес” передали для військовослужбовців 10 бронежилетів та 60 комплектів спеціальних тактичних окулярів.

  За власний кошт працівниками армійської газети було закуплено тактичні окуляри, а бронежилети 4 ступеню захисту особисто передав співвласник видавничої групи “МегаПрес” Олег Свірко. За його словами, до ініціативи допомогти підсилити наше військо долучилися його друзі та колеги по роботі. Окрім засобів захисту, вдалося закупити продукти харчування та необхідні в побуті речі.

  Закупити бронежилети, що мають необхідний ступінь захисту та відповідний сертифікат, сьогодні непросто. Нещодавно наш колектив вже надіслав 60 бронежилетів до іншого підрозділу, який нині виконує завдання на сході нашої держави. Але в цій роботі ми крапку не ставимо, навпаки – ми лише активізуємось, – розповів підприємець.

  Закуплену допомогу передали “з рук в руки” військовослужбовцям батальйону територіальної оборони, що зараз проходить злагодження в одному з навчальних центрів Збройних Сил України та вже незабаром виконуватиме завдання за призначенням.

  Перше, що необхідно хлопцям це засоби захисту. Це мають бути бронежилети не нижче 4 класу захисту. Нині батальйон забезпечений лише на 50 відсотків, – зазначив заступник командира батальйону по роботі з особовим складом підполковник Ігор В.

  До речі, бронежилети, які подарували цьому батальйону, відразу перевірили на полігоні. Постріл зі снайперської гвинтівки бронежилет витримав. Підприємці залишилися задоволеними результатами випробувань і відразу зробили заявку виробникам бронежилетів на виготовлення нової, більшої, партії. Моделі подарованих тактичних окулярів аналогічні тим, що використовуються у збройних силах провідних країн світу та розроблені для роботи в ускладнених погодних умовах. Якісні балістичні лінзи захищають у бойових умовах очі військовослужбовців від уламків та пилу.