• In English
 • Військовослужбовці Миколаївського гарнізону отримали квартири
  опубліковано 27 червня 2014 року о 17:24

  Новий триповерховий будинок на 24 квартири було введено до експлуатації в селищі Галіцинове поблизу Миколаєва.

  Будинок було зведено ще півтора роки тому, але з введенням його до експлуатації виникли проблеми, які стосувалися підключення до місцевих комунальних мереж. Днями усі проблеми було вирішено і військовослужбовці Миколаївського гарнізону нарешті змогли отримати довгоочікувані квартири.

  На урочистій церемонії видачі ордерів були присутні заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Оксана Янішевська, заступник військового комісара обласного військового комісаріату полковник Віктор Мамчур та начальник КЕЧ району підполковник Олександр Марцоха.

  Побажавши щасливим новоселам удачі в нових оселях, Оксана Янішевська подарувала їм державний прапор України, який буде розвиватися над першим під’їздом нового будинку.

  Зі словами подяки від імені новоселів виступив майор Юрій Заікін, який запевнив, що маючи власний дах над головою та знаючи, що родини забезпечені житлом, військовослужбовцям буде морально набагато легше виконувати свої службові обов’язки.

  Завершилась урочиста церемонія концертом художньої самодіяльності який підготував та виконав творчий колектив 45 Миколаївського гарнізонного будинку офіцерів.