• In English
  • Оборонне відомство Королівства Норвегія надало українським військовим гуманітарну допомогу
    опубліковано 27 червня 2014 року о 16:18

    На базі однієї з військових частин Тилу Збройних Сил України вивантажено понад 60 тонн допомоги з Королівства Норвегія. За словами начальника Центру забезпечення полковника Валерія Копішинського, основу цієї поставки складає норвезький сухий армійський пайок.

    «На початку червня оборонне відомство Норвегії звернулося до Міністерства оборони України з ініціативою про безоплатне надання досить великої партії раціонів харчування для військовослужбовців, які задіяні в антитерористичній операції на сході країни. З метою покращення логістичної ситуації із забезпечення життєдіяльності військ АТО вищим керівництвом було прийнято рішення організувати прийом вантажу в стислі терміни», – зазначив начальник Центру забезпечення.

    Власне, до столу українських військових надійде 77 592 раціони норвезького сухого пайку 24-різновидного тропічного меню. Цікавим є різноманіття основних страв - суп з курятиною та бобами, стейк з овочами, вівсяна каша, яловичина з маніокою, рис з овочами та м’ясом, тушковане ягня з горохом нут, вегетаріанська сосиска з томатами тощо.