• In English
 • Відбулося чергове засідання Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України
  опубліковано 27 червня 2014 року о 15:18

  26 червня 2014 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України.

  Серед питань, винесених на порядок денний засідання, розглядалися ініціативи щодо внесення змін до Конституції України з метою децентралізації державної влади, які були підтримані членами Громадської ради.

  У ході засідання голова Громадської ради Олег Волков поінформував присутніх про перші напрацювання спільної робочої групи Мінмолодьспорту, НОК України та спортивних федерацій з реформування системи спорту. Він зазначив, зокрема, що робочою групою вже запропоновано чотири основних напрямки реформування сфери: спорт вищих досягнень, спорт у системі освіти, масовий спорт та спортивна інфраструктура.

  У свою чергу перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк зауважив, що розвиток спорту неможливий без реформування спортивної галузі та створення ефективної моделі управління і закликав представників громадянського суспільства та експертів до активної співпраці на шляху реформування та удосконалення сфери фізичної культури та спорту.

  Члени Громадської ради запропонували до робочої групи з реформування системи спорту включити представників Громадської ради при Мінмолодьспорті.