• In English
  • Ігор Швайка: Аграрний фонд закупить у молокопереробних підприємств знежирене сухе молоко та вершкове масло
    опубліковано 27 червня 2014 року о 15:03

    У рамках Меморандуму про узгодження дій між Мінагрополітики України та молокопереробними підприємствами щодо забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку молока та молочних продуктів, який підписано 15 травня 2014 року, Аграрним фондом заплановано закупити у травні-липні поточного року у молокопереробних підприємств, які взяли участь у підписанні цієї угоди, 10 тис. тонн знежиреного сухого молока та 10 тис. тонн вершкового масла. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка під час брифінгу в Будинку Уряду 27 червня.

    «Для цього Аграрним фондом відповідно до вимог Закону України «Про державні закупівлі» підготовлено, затверджено та направлено для оприлюднення оголошення та документацію конкурсних торгів на закупівлю масла вершкового та молока сухого знежиреного. Відповідно до затверджених документів розкриття пропозицій отриманих від товаровиробників відбувалося 16 та 26 червня 2014 року. На 16 червня на конкурсні торги не було подано жодної пропозиції, тому зазначені торги було відмінено. 26 червня подало пропозиції 4 підприємства на реалізацію масла та 4 підприємства на реалізацію сухого знежиреного молока», - заявив очільник відомства.

    За словами Міністра, на даний час відбувається процедура оцінки поданих пропозицій та визначення переможців, яка відповідно до чинного законодавства України не перевищуватиме 10 днів. Проведення цих закупівель дозволить уникнути різкого зниження закупівельних цін на молоко, пов’язаного з сезонними коливаннями та проблемами в торгівлі із РФ, зняти з ринку надлишкову пропозицію продуктів переробки молока.